Google Ads Danışmanlığı

Google, dünyanın en büyük arama motoruna sahip olan Kaliforniya, Amerika merkezli bir şirkettir. Teknolojinin gelişmesi ve bir çok ülkede internet kullanımının üst seviyelere ulaşması ile birlikte artık bir çok büyük, küçük firmalar internet ortamında reklamlarının dönmesine ihtiyaç duymaktadırlar. Bu noktada ise eski adıyla daha çok bilinen Google AdWords şimdiler de ki yeni adı ile Google Ads hizmetini sizlerle paylaşacağız.

Kurumsal SEO Nedir?

Her gün milyonlarca insan diledikleri anahtar kelimelerde Google üzerinden aramalar yapmaktadırlar. İnsanların internet ortamında ki aramaları sonrasında ise ortaya milyonlarca sonuç çıkmaktadır. Bu sonuçların arasında yer alan bir çok web sayfasının ilk sayfada ve yukarıda çıkması için yapılan bir çok çalışmalar arasında Google Ads reklamları yer almaktadır. Google Ads şirketine doğru reklam veren bir çok kişi istedikleri aramalarda en yukarıda gözükmektedir. Google Ads danışmanlığı ise web sayfalarının arama sorgularında üst sayfalarda çıkması adına Google reklam servisi için verilen bir danışmanlık hizmeti anlamına gelmektedir.

Dünyanın en büyük ve en çok kullanılan arama motoru bilindiği üzere halen Google şirketine ait. Markalar, firmalar bu anlamda Google üzerinde reklam vermek için bir çok modeli danışmanlık hizmeti satın alarak araştırmakta ve firmaları adına en doğru kararı vermek için yatırımlarını ayarlamaktadır.

Google Ads nedir?

Eski adıyla Google AdWords bir çok kullanıcının istediğiniz reklam tipinde, belirlediğiniz bütçe planınız ile istediğiniz hedef kitleye sunmanızı sağlayan bir reklam modelidir. Google Ads hizmetinde ise bir çok reklam modeli bulunmaktadır. Bunlar; metin reklamları, görsel reklamlar, duyarlı reklamlar ve son dönemde çok popüler olan ve herkesin seçtiği reklam modeli olan Youtube reklamları en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Google Ads reklamlarında reklam verenlerin en çok merak ettikleri konulardan bir tanesi de reklamlarda görüntülenme başına mı, tıklanma başına mı ödeme alınacağıdır. Bu noktada ise Google oldukça şeffaftır ve reklam verenlerinden sadece tıklama başı üzerinden ücret almaktadır. Tıklama ücretleri ise Google Ads platformunda oldukça değişkenlik göstermektedir. İstediğiniz anahtar kelimelerde ki rekabete göre tıklama başı ücretler belirlenmektedir. Bu noktada ise Google Ads danışmanlığı veren bir çok markalar sizlerin adına tıklama başı ücretlerini minimuma indirmekte ve daima iyi bir Google Ads deneyimi yaşamanız adına çalışmalarını sürdürmektedir. Google Ads Danışmanlığı neden önemli?

Markalarınız ve firmalarınız adına yapacağınız bir çok çalışmada oldukça dikkatli olmalı ve özen göstermeniz gerekmektedir. Hedeflediğiniz sektörde anahtar kelimelerinizi araştırmalı ve doğru bir reklam planlaması ile Google Ads reklamlarını oluşturmanız gerekmektedir. Hedeflediğiniz anahtar kelimesinde yer alan rekabet oranına göre tıklama başı ücretleriniz belirlenmekte. Bu noktada ise Google Ads danışmanlığı hizmeti veren uzmanlar ile reklam planlamanızı oluşturmalı ve çalışmalarınızın başından sonuna kadar gidecek bu süreçte profesyonel yardım almanız gerekmektedir.

Seo Kafası olarak bir çok alanda verdiğimiz hizmetler ile birlikte müşterilerimizin sorunlarına ve ihtiyaçlarına daima profesyonel çözümler üretiyoruz. Google Ads danışmanlığı hafife alınabilecek bir işlem olmamalı ve daima bir çok işletme bu noktada profesyonel yardım almalıdır.
  • - Yüksek rakamlara düşük reklam hizmeti almayın.
  • Web sayfalarınız için yaptırmak istediğiniz reklam modellerinde daha fazla trafik ve müşteri için seokafasi.com Google Ads Danışmanlık hizmeti için hemen teklif isteyebilirsiniz. Hızlı bir şekilde Seo Kafası ile iletişim kurarak sizler de Google Ads için oluşturacağınız reklamda aylık bütçenizi belirleyin ve Seo Kafası sizler için tüm işlemleri hızlı bir şekilde kursun.

    Mehmet Yıldırım
    Seo Uzmanı
    Merhaba, Ben mehmet uzun yıllardır SEOkafasi.com firmasında çalışıyorum. Firma sahibi ve gerek çalışma arkadaşlarımız çok sıcak kanlı bu ekipte olduğum için çok mutluyum buradan yazmak istedim.