Hakkımızda

Zirvelere Çıkmaya Hazır Olun..!

SEO, web sitelerinin arama motorlarındaki organik sıralamalarını iyileştiren çalışmaların tümünü içerir. Site sıralaması ne kadar iyi olursa, kullanıcı ile etkileşim de aynı oranda artar. Bu da site gelirlerinin yükselmesi anlamına gelmektedir.

Firmamız, web siteleri için gerekli olan SEO çalışmasını önemseyerek, özel analizler yapıyor ve çözüm üretici bir politika ile sonuç odaklı çalışma sergiliyor. Ayrıca müşterilerimize online olarak analiz ve rapor paneli sunarak, web sitelerini daha yakından takip etmelerini sağlıyoruz.

SEO
TAM HEDEF
YÜKSELİŞ

Güvenilir Google Adwords Danışmanlığı

Web sitelerinin rakipleri arasından sıyrılarak daha iyi bir konuma gelebilmesi için gerekli olan çalışmalardan biri de Google Adwords danışmanlığı hizmetinden faydalanmaktır. Özellikle de internet reklamcılığında çok sık tercih edilen bu yöntem, reklamların olabilen en kısa sürede hedef kitleye ulaşmasını ve geri dönüşümün artmasını sağlamaktadır.

Firmamız Google Adwords danışmanlık hizmeti kapsamında; reklam verilecek alanlardaki analizleri yapar ve web sitelerin durumunu düzenli olarak takip ederek yeni stratejiler oluşturur. Gerçekleştirdiğimiz analizler sonucunda çalışmada geçmesi gereken hedef kelimeler belirleyerek sizlerle aynı sektörde faaliyet gösteren diğer rakiplerin konumunu göz önünde bulundurarak detaylı bir şablon ortaya çıkarıyoruz. Ayrıca tıklama başına gelen maliyetler, web sitesinde yer alan negatif kelime gruplarının da tespitini yaparak, kelimelerin rekabet oranını belirliyor ve web sitelerinin reklamlarla alakasını artırmak adına yol haritası çiziyoruz. Firmamızdan hizmet alan tüm web sitelerinin düzenli olarak takibi yapılarak, en uygun maliyetlerle geri dönüş sunmaktayız.

Başarılı E-Ticaret SEO Çalışmaları

Günümüzde hemen her alanda faaliyet gösteren e ticaret sitelerinden önemli oranda gelir elde etmek mümkündür. Ancak bir e ticaret firmasının rakipleri arasından sıyrılarak önemli bir hedef kitleye ulaşabilmesi için e ticaret seo çalışmalarına önem vermesi gerekmektedir.

Firmamız; e-ticaret seo’da uzmanlaşmış olan dinamik ekibiyle, web sitesi sahipleri için veri odaklı bir çalışma planı oluşturmaktadır. Çalışmalarımıza ilk aşamada hedef kitle ve anahtar kelime belirlemesi yaparak başlıyor ve sonrasında da rekabet analizleri gerçekleştiriyoruz. Yüksek kaliteli içerikler, ürün açıklamaları ve de kategori optimizasyon adımları sonrasında e ticaret sitelerindeki çevrim içi görünürlük oranını artırmakta ve daha fazla satış yapılmasını olanaklı kılmaktayız.

Kurumsal SEO Çalışmaları

SEO, web programcılığında kullanılan ve arama motoru optimizasyonu anlamına gelen bir terimdir. Öyle ki günümüzde dijital dünyada aktif olarak her web sitesinin rakipleri arasından sıyrılarak, Google sıralamalarında önemli bir noktaya ulaşması için kurumsal seo çalışmalarının başarıyla tamamlanması gerekir.

Firmamız, kurumsal SEO hizmeti kapsamında web sitelerinin yazılım, tasarım ve kodlama aşamasında aktif olarak görev almaktadır. Böylece web üzerinde gezinen ve arama motorlarını kullanan gezginlerin ilgili platforma kolay ulaşımı ve site trafiğinde artış gibi önemli noktalarda avantaj

kazanmalarını sağlıyoruz. Bilindiği gibi Google, Yandex ve Bing gibi arama motorları değişken algoritmalar kullanarak site değerlendirmesi yaparlar. Her bir arama motorunda başarılı bir sıra edinebilmek için kurumsal SEO hizmeti alınması şarttır.

Kullanıcı Dostu Web Tasarım Hizmetleri

Web tasarımı, belirli bir amaç doğrultusunda, bazı ilkeleri göz önünde bulundurarak yönlendirilen, düzenlenen ve tasarımları yazılıma dönüştüren işlemlerin tamamını kapsar. Tasarımın her alanında olduğu gibi web tasarım işlemlerinde de yapılacak olan çalışmalara belirli ana hatlar oluşturularak başlanmalıdır.

Firmamız, kullanıcı dostu web tasarım hizmetleri kapsamında site düzeni oluşturmak, müşteri isteklerine uygun renk dizaynı yapmak, logo, fotoğraf, clipart ve simgeler gibi önemli grafik düzenlemelerini yapmak, font düzenlemelerinde kaliteyi artırmak ve de içeriklerin görse ya da metin yoluyla gösterilmesini sağlamak için gibi çalışmalarda aktif ve profesyonel olarak görev alır. Kullanıcı dostu web tasarımı yapabilmek için dikkat ettiğimiz diğer kriterler arasında ise; yapılandırma aşamasında menüler ve diğer navigasyon araçlarını oluşturmak, hızlı ve kolay multimedya oluşturmak, sayfaların doğru görünürlüğünü artırmak, devamlı aynı performansı almanızı sağlamak ve web tasarımı teknolojik imkanlara uygun bir şekilde yapmak yer almaktadır.

Bizimle İletişime Geçin.